مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه محصولات کافی میکس , کاپوچینو و هات چاکلت>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

انواع پودر هات چاکلت نیوشا

براتون پیش آمده که عطر و بوی شکلات و قهوه و کافی شاپ شما را جذب خودش کند؟ یا در مهمانی باشید و ببینید با هات چاکلت و کافی میکس خوشمزه و خوش طعم از شما پذیرایی شود؟ یا اینکه خود شما به فکر این باشید که خیلی شیک و خاص از مهمانتان پذیرایی کنید؟
کمتر کسی پیدا می شود که طعم قهوه و شکلات را دوست نداشته باشد، این عطر و طعم مورد توجه اکثر افراد خاص می باشد ولی با ذائقه های متفاوت.
شرکت نیوشانیک توانسته است در زمینه این ذائقه های متفاوت، انواع کافی میکس و هات چاکلت را با عطر و طعم ویژه و خاصی تولید و به بازار عرضه نماید.

از جمله کافی میکس های نیوشا می توان به کافی میکس اکسکلوسیو، کافی میکس وانیل اشاره کرد. حتی برای افرادی که رژیم یا دیابت دارند کافی میکس ۲ در ۱ بدون شکر را تولید کرده است. و برای افراد خاص تر که به دنبال طعم های فوق العاده خاص هستند کافی میکس ۲ در ۱ خامه را دارد که برای خاص تر نوشیدن دیگر نیازی به نوشیدنی های مدرن کافی شاپ ها ندارید، پیشنهاد می شود آن را با هات چاکلت دارک نیوشا ترکیب کرده و از نوشیدن این موکا در منزل لذت ببرید.
علاوه بر هات چاکلت دارک که به دلیل شکلات تلخی که دارد لاغر کننده است، نیز هات چاکلت کلاسیک موجود است که اگر به همراه مقدار مناسبی شکر باشد بسیار پرکالری و چاق کننده است.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه محصولات کافی میکس , کاپوچینو و هات چاکلت>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<
0

دیدگاهتان را بنویسید