مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه محصولات کافی میکس , کاپوچینو و هات چاکلت>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

سفارش هات چاکلت کلاسنو

هات چاکلت کلاسنو
فروش عمده هات چاکلت مامی سایت

هات چاکلت یکی از نوشیدنی های پر طرفدار است که داغ نوشیدن آن حس فوق العاده ای دارد، و از طرفی طعم شیر و شکلات و کاکائو به همراه شکر سبب شده میل کردن آن لذیذ و دلپذیر شود.
هات چاکلت با اینکه شیرین است و انرژی زا ولی از کالری بالایی برخوردار نیست، و البته از آنجا که حاوی پروتین است سبب جلوگیری از اشتهای کاذب می گردد. حتی نوشیدن یک لیوان از این نوشیدنی لذیذ و داغ قبل از خواب می تواند به افرادی که قصد سوزاندن کالری دارند کمک بسیاری کند.

هات چاکلت کلاسنو

هات چاکلت کلاسنو ترکیبی از پودر شکلات، خامه و شکر است که کمتر کسی پیدا می شود که طعم شکلات را دوست نداشته باشد. یکی از دلایلی که برند کلاسنو طرفدار بسیاری در میان مصرف کننده ها پیدا کرده، اینست که بسته بندی هات چاکلت به صورت ساشه ای و فوری نیزدر بازار موجود است.
هات چاکلت کلاسنو که تولید کشور سنگاپور می باشد، در بسته بندی های ۲۰ عددی که هر ساشه ۲۰ گرم وزن دارد، به سراسر دنیا از جمله ایران و استرالیا، چین و ژاپن و حتی اوکراین نیز صادر می گردد.
از دیگر محصولات این برند می توان به پودر های کافی میکس در طعم های مختلف، و حتی کاپوچینو اشاره کرد که در ایران به راحتی در دسترس هستند.
یکی از سریع ترین و مطمئن ترین راه های سفارش محصولات کلاسنو ارتباط با مشاورین سایت بازار هات چاکلت نیز می باشد.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه محصولات کافی میکس , کاپوچینو و هات چاکلت>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<