مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه محصولات کافی میکس , کاپوچینو و هات چاکلت>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

طرز تهیه هات چاکلت غلیظ خانگی با خامه

طرز تهیه هات چاکلت غلیظ:

در طرز تهیه هات چاکلت های غلیظ که به صورت خانگی و کافی شاپی آماده می شود، خامه به عنوان یکی از بهترین مواد اولیه قابل استفاده برای داشتن یک طعم ویژه به همراه ظاهر خاص می باشد.
درست کردن هات چاکلت خانگی از جمله فعالیت هایی می باشد که در صورت انجام آن به شکل حرفه ای و به همراه بهترین مواد اولیه، می توان یک نوشیدنی خاص و منحصر به فرد را آماده نمود و شناخت نوع مواد اولیه و روش های ترکیب آن ها از جمله مواردی است که در این قسمت، به آن اشاره می شود.

مواد اولیه هات چاکلت شکلاتی خوشمزه:
پودر کاکائو یک سوم پیمانه
شکر سه چهارم پیمانه
شیر سه و نیم پیمانه
آب جوش یک سوم پیمانه
وانیل و نمک

طرز تهیه هات چاکلت غلیظ:

به منظور درست کردن این نوشیدنی، که مواد اولیه بیان شده برای چهار نفر می باشد، پودر کاکائو را به همراه نمک و شکر ترکیب نموده و ان ها را در داخل یک ظرف مانند شیر جوش بریزید و پس از اضافه کردن آب جوش به آن، آن ها را با هم ترکیب نموده و سپس روی شعله گاز قرار دهید.
مدت زمانی را اجازه داغ شدن به این مواد داخل شیر جوش دهید و پس از آن، اقدام به اضافه کردن وانیل به ترکیبات خود نمایید. چهار فنجان مخصوص هات چاکلت را آماده نموده و این مواد را بین این چهار فنجان تقسیم نمایید و در مرحله آخر، بسته به سلیقه خود، اقدام به تزیین این نوشیدنی با استفاده از خامه نمایید و سپس می توانید اقدام به پذیرایی از مهمانان خود نمایید.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه محصولات کافی میکس , کاپوچینو و هات چاکلت>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<