مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه محصولات کافی میکس , کاپوچینو و هات چاکلت>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

طرز تهیه هات چاکلت غلیظ کافی شاپی

مواد اولیه هات چاکلت خانگیطرز درست کردن هات چاکلت خوشمزه
هات چاکلت

تهیه هات چاکلت های غلیظ با طعم نوشیدنی های کافی شاپی از جمله هنرهایی می باشد که طرز درست کردن آن ارائه شده است.
فصل پاییز و زمستان از بهترین زمان ها برای انتخاب یک نوشیدنی داغ یعنی هات چاکلت خوشمزه می باشد که علاوه بر خواص بی نظیر آن برای سلامتی، می توان لذت یک روز سرد زمستانی را تجربه نمود.
در این زمینه علاوه بر امکان تهیه هات چاکلت های کافی شاپی، با هزینه های پایین تری می توان اقدام به درست کردن هات چاکلت های غلیظ خانگی نمود به گونه ای که این هات چاکلت های خوشمزه را با کمترین و ساده ترین مواد اولیه می توان تهیه و مورد استفاده قرار داد.
درست کردن هات چاکلت غلیظ به عنوان یکی از تخصص هایی می باشد که افراد بسیاری علاقه مند به یادگیری آن دارند و از همین رو ارائه آموزش های لازم برای تهیه سریع و آسان نوشیدنی هات چاکلت از جمله مواردی است که از طریق این سایت، آموزش های لازم در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است.

مواد اولیه هات چاکلت خانگی

مقداری شکر
½ پیمانه آب جوش
هشتاد گرم شکلات تلخ
دو ق م پودر کاکائو
یک پیمانه شیر

طرز درست کردن هات چاکلت خوشمزه

پس از داغ کردن شیر آماده شده، شکلات های تلخ را به صورت خورد شده داخل شیر ریخته و سپس آن را هم میزنیم و پس از نرم شدن شکلات ها، نوبت جوشاندن و همزدن مداوم آن می رسد تا در نهایت شاهد تهیه یک هات چاکلت غلیظ و خوشمزه باشیم.
مابقی مواد را نیز در این لحظه می توانید اضافه نمایید تا به ایجاد یک طعم مناسب و کافی شاپی کمک نمایید و با توجه به سلیقه خود از انواع موادی همچون مارشمالو و خامه فرم گرفته برای تزیین می توانید استفاده نمایید.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه محصولات کافی میکس , کاپوچینو و هات چاکلت>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<