مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه محصولات کافی میکس , کاپوچینو و هات چاکلت>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

طرز تهیه هات چاکلت غلیظ کافی شاپ

مواد اولیه هات چاکلت کافی شاپ:طرز تهیه هات چاکلت کافی شاپ:
قیمت عمده هات چاکلت

طرز تهیه هات چاکلت های غلیظ و خوشمزه در کافی شاپ ها به گونه ای است که سبب می شود تا با یک بار مصرف آن، جذب آن شد و از همین رو آموزش های تخصصی در این خصوص ارائه شده است.
درست کردن هات چاکلت برای فصل پاییز و زمستان به عنوان یکی از محبوب ترین نوشیدنی هایی می باشد که می تواند هر فردی را به سمت خود جذب نماید و در این زمینه رعایت برخی نکات ساده به بهترین شکل می تواند عاملی برای ارائه یک طعم مطلوب و با کیفیت خواهد شد.

مواد اولیه هات چاکلت کافی شاپ:

شیر یک پیمانه
آب داغ ½ پیمانه
شکلات تخته ای تلخ هشتاد گرم
پودر کاکائو دو قاشق م
شکر

طرز تهیه هات چاکلت کافی شاپ:

شیر را داخل شیر جوش و یا یک ظرف کوچک برروی حرارت قرار دهید تا شروع به داغ شدن نباید اما توجه داشته باشید که نباید شیر را بجوشانید. شکلات تلخ را که خرد نموده اید را نیز در این مرحله داخل شیر ریخته و اجازه دهید تا کمی نرم شود و پس از همزدن کامل، یک مایع یکدست و روان آماده می شود.
در ادامه کار پس از مخلوط کردن آب داغ به همراه پودر کاکائو، آن را به ترکیب شیر و شکلات اضافه می نماییم و این کار باعث غلیظ و پررنگ شدن نوشیدنی هات چاکلت ما می شود. در صورتی که علاقه مند به استفاده از هات چاکلت شیرین هستید، می توانید اقدام به اضافه کردن مقداری شکر نمایید و پس از این کار، نوشیدنی هات چاکلت آماده شده و می توانید در ماگ های مخصوص، آن را سرو نمایید.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه محصولات کافی میکس , کاپوچینو و هات چاکلت>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<