مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه محصولات کافی میکس , کاپوچینو و هات چاکلت>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

طرز تهیه هات چاکلت مخصوص مکزیکی

مواد اولیه هات چاکلت مکزیکی:طرز تهیه هات چاکلت مخصوص
هات چاکلت مکزیکی

هات چاکلت مکزیکی به عنوان یکی از نوشیدنی های مخصوص برای پذیرایی می باشد که ساده ترین طرز تهیه برای علاقه مندان در نظر گرفته شده است.
طعم متفاوت هات چاکلت های مکزیکی از جمله عواملی است که می تواند در جذب هر چه بهتر مصرف کنندگان به سمت این نوشیدنی تاثیر گذار باشد و این نوشیدنی را به یک هات چاکلت مخصوص و منحصر به فرد نیز تبدیل نماید.
درست کردن یک هات چاکلت خانگی، شاید برای شما هم نیاز به آموزش هایی داشته باشد که در این زمینه با معرفی هات چاکلت مکزیکی این امکان را نیز فراهم ساخته ایم که طرز درست کردن آن را نیز آموزش دهیم.

مواد اولیه هات چاکلت مکزیکی:

شیر پر چرب دو فنجان
پودر کاکائو چهار قاشق غ
نمک
پودر چیلی داغ یک چهارم ق چ
شکلات تلخ خرد شده هشتاد و پنج گرم

طرز تهیه هات چاکلت مخصوص

با استفاده از شیر جوش، اقدام به گرم نمودن شیر موجود نموده و پودر کاکائو و نمک نیز پس از گرم شدن شیر باید اضافه و هم زده شوند و پیش از جوشیدن این ترکیبات، آن را از روی شعله گاز برداشته و سپس پودر چیلی و همچنین شکلات تلخ را به آن اضافه نمایید. پس از انجام این مراحل باید اقدام به همزدن ترکیبات فوق نمایید تا مواد اولیه هات چاکلت شما به صورت یکدست و صاف شوند.
با توجه به اینکه نوشیدنی هات چاکلت، گرم می باشد از همین رو برای سرو در فصول زمستان و پاییز مناسب می باشد به گونه ای که در زمانی کمتر از پنج دقیقه به صورت خانگی می توان اقدام به تهیه آن نمود و این ترکیبات بیان شده، این امکان را فراهم می آورد که دو فنجان هات چاکلت خوشمزه را تهیه نمایید.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه محصولات کافی میکس , کاپوچینو و هات چاکلت>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<