مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه محصولات کافی میکس , کاپوچینو و هات چاکلت>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

قیمت هات چاکلت فله ای با بهترین برند

خرید هات چاکلت کیلوییهات چاکلت کلاسیک 1 کیلویی با چه برندی در بازار به فروش می رسد؟قیمت هات چاکلت کیلوییبهترین برند هات چاکلتخوشمزه ترین مارک هات چاکلت در بازار ایران کدام است؟آیا مواد اولیه در انتخاب بهترین پودر هات چاکلت تاثیر دارد؟خرید هات چاکلت فلهآیا خرید اینترنتی هات چاکلت فله ای و کیلویی روش مناسبی است؟کالری هات چاکلت برای لاغری بسیار ناچیز استقیمت هات چاکلت فله ایچگونه می توان از بهداشت آن اطمینان یافت؟
قیمت هات چاکلت فله ای

قیمت هات چاکلت فله ای با بهترین برند در بسته بندی های ۲۰ کیلوگرمی و ۱ کیلوگرمی در ایین سایت از ۳۹٫۰۰۰ تا ۱۲۵٫۰۰۰ تومان می باشد. آیا به دنبال بهترین برند هات چاکلت هستید؟ قیمت هات چاکلت فله ای در خرید شما تاثیر دارد یا کیفیت برند هات چاکلت؟ در ادامه با انواع هات چاکلت فله ای و کیلویی آشنا خواهید شد.

با توجه به این که تولید پودر هات چاکلت های کیلویی سبب می شود تا برای فعالیت های صنعتی، با قیمت های پایین تری اقدام به خرید عمده نمود، از همین رو کارخانه های داخلی در این زمینه فعالیت های خود را شروع نموده اند. اما توجه داشته باشید که هات چاکلت فله ای، در بسته بندی هایی با وزن های بالاتر عرضه می شود که در این خصوص هات چاکلت ها با برندهای مختلف در ایران خرید و فروش می گردند. انواع هات چاکلت ها با دارا بودن قیمت های رقابتی در اختیار مشتریان قرار گرفته و امکان خرید عمده آن در طعم و کیفیت های گوناگون نیز وجود دارد.

انواع هات چاکلت

خرید هات چاکلت کیلویی

خرید هات چاکلت کیلویی در انواع بسته بندی و برند های مختلف در این سایت حجم بالایی را به خود اختصاص داده است. خرید انواع محصولات این سایت در هر نقطه ای از کشور امکان پذیر می باشد که می توانید طی ۲۴ تا ۴۸ ساعت سفارش خود را از طریق باربری شهرتان تحویل بگیرید. این روش از خرید در صرفه جویی زمان شما تاثیر بسیاری دارد و همچنین با کمترین هزینه رفت و آمد می توانید خرید خود را انجام دهید.

هات چاکلت کلاسیک ۱ کیلویی با چه برندی در بازار به فروش می رسد؟

هات چاکلت کلاسیک ۱ کیلویی با برندهای متنوع در این سایت عرضه شده اند تا بتوانید به راحتی قیمت ها و کیفیت هر کدام را بررسی و سپس خرید نمایید. از جمله انواع هات چاکلت ۱ کیلویی با برندهای معتبر و پرفروش در ایران می توان به موارد زیر اشاره نمود:

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه محصولات کافی میکس , کاپوچینو و هات چاکلت>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<
  • هات چاکلت کلاسیک raf
  • هات چاکلت اسپشیال raf
  • هات چاکلت ۷۰ درصد سامتوز
  • هات چاکلت ۸۰ درصد سامتوز
  • هات چاکلت کلاسیک مازو
  • دارک چاکلت مازو
  • هات چاکلت QG
  • هات چاکلت لترا

قیمت هات چاکلت کیلویی

قیمت هات چاکلت کیلویی در بسته بندی ۱۰۰۰ گرمی در زیر آمده است:

کد کالا شرح کالا تعداد در کارتن قیمت مصرف کننده  قیمت عمده
۹۰۰ هات چاکلت ۷۰ درصد سانتوس ۱۶*۱۰۰۰ g ۵۵۰۰۰۰ ۴۷۰۰۰۰
۹۰۰ هات چاکلت ۸۰ درصد سانتوس ۱۶*۱۰۰۰ g ۶۲۰۰۰۰ ۵۵۰۰۰۰
۹۱۰ هات چاکلت mazo ۶*۱۰۰۰ g ۷۰۰۰۰۰ ۶۳۰۰۰۰
۹۱۱ دارک چاکلت mazo ۶*۱۰۰۰ g ۷۵۰۰۰۰ ۶۷۵۰۰۰
۹۲۰ هات چاکلت کلاسیک Raf ۸*۱۰۰۰ g ۱۲۵۰۰۰۰ ۱۰۶۲۵۰۰
۹۲۱ هات چاکلت اسپشیال Raf ۸*۱۰۰۰ g ۱۲۵۰۰۰۰ ۱۰۶۲۵۰۰
۹۲۸ دارک چاکلت QG ۶*۱۰۰۰ g
۹۴۰ هات چاکلت اورجینال لترا ۶*۲۰۰۰ g

بهترین برند هات چاکلت

بهترین برند هات چاکلت در بازار داخلی ایران از نظر کیفیت هات چاکلت raf می باشد، در مقابل آن ارزان ترین نوع هات چاکلت برند لتراست. اما از آنجا که این محصول را برای پخش عمده خرید دارید و حاشیه سود آن برای شما مهم است برند های سامتوز و مازو بهترین پیشنهاد هستند.

 

خوشمزه ترین مارک هات چاکلت در بازار ایران کدام است؟

خوشمزه ترین مارک هات چاکلت را نمی توان اشاره کرد چراکه هات چاکلت و طعم و غظلت آن برای هر فردی ذائقه ای است و نمی توان به طور حتم اشاره به خوشمزه ترین هات چاکلت نمود. در هات چاکلت ها کلاسیک شکر بیشتری بکار برده شده است و طعم آن را شیرین کرده، از طرفی دیگر هات چاکلت های دارک کاملا تلخ و بدون شکر هستند. نمونه ی متفاوت هات چکات ها در بازار ایران هات چاکلت raf است که در ترکیباتش از فندق نیز استفاده شده و طعم آن را دوچندان نموده است.

خوشمزه ترین مارک هات چاکلت

آیا مواد اولیه در انتخاب بهترین پودر هات چاکلت تاثیر دارد؟

بهترین پودر هات چاکلت پودرهای شکلات داغی است که غلظت مناسبی داشته باشد، عطر و طعم شکلات در آن به خوبی حس شود و مزه ی آب جوش نداشته باشد. قابلیت حل شدن راحت شکلات داغ در آب جوش یکی دیگر از فاکتور های بهترین پودر هات چاکلت می باشد. مواد اولیه بکار برده شده در تولید پودر هات چاکلت نیز می تواند در انتخاب بهترین پوذر شما را کمک کند. لذا هات چاکلت های سامتوز و لترا تولید ایران می باشند و موارد اولیه سامتوز هندی هستند. در تولید هات چاکلت های raf و mazo به ترتیب از پودرهای هلندی و ایتالیایی استفاده شده است.

خرید هات چاکلت فله

خرید هات چاکلت فله با بهترین و ارزان ترین قیمت در این سایت انجام می شود. هات چاکلت های فله ای موجود در این سایت با مواد اولیه آلمانی و هلندی تولید شده اند که در بسته بندی های ۲۰ کیلوگرمی به بازار ایران تزریق می شوند. هات چاکلت فله ای با کیفیت تولید شده بهترین گزینه برای بسته بندی با برند خودتان پیشنهاد می شود البته مشتریان بسیاری این محصول را در حجم های مختلف برای سمینار ها، کافی شاپ ها و رستوران ها مورد سفارش قرار می دهند.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه محصولات کافی میکس , کاپوچینو و هات چاکلت>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

آیا خرید اینترنتی هات چاکلت فله ای و کیلویی روش مناسبی است؟

خرید اینترنتی هات چاکلت فله ای و کیلویی از روش های پرفروش این سایت اعلام شده است. به گفته خود مشتریان خرید هات چاکلت از راه دور که در شهرهای مختلف ایران هستند کمی برایشان دشوار است حتی برای خرید حضوری باید متحمل هزینه های گزاف رفت و آمد شوند. خرید هات چاکلت فله ای و کیلویی به صورت اینترنتی به این گروه از مشتریان کمک کرده تا در کوتاه ترین زمان ممکن سفارش خود را ثبت نمایند و طی ۲۴ تا ۴۸ ساعت بدون صرف وقت و هزینه اضافی تحویل بگیرند.

 

کالری هات چاکلت برای لاغری بسیار ناچیز است

“کالری هات چاکلت برای لاغری بسیار ناچیز است” این گفته را بارها شنیده اید لذا لازم است بدانید این موضوع در رابطه با هات چاکلت های تلخ و دارک که با برندهای متنوع در بازار موجود است، صدق می کند. کالری هات چاکلت کلاسیک بسیار بالاست و برای افزایش وزن و چاق شدن پیشنهاد می شود و در مقابل آن هات چاکلت دارک به فروش می رسد که کالری بسیاری ناچیزی دارد و برای لاغری و چربی سوزی توصیه شده است.

قیمت هات چاکلت فله ای

قیمت هات چاکلت فله ای در بازار داخلی ایران متفاوت است که این موضوع به تولید هات چاکلت برمی گردد، چراکه برخی از تولیدکنندگان از مواد اولیه با کیفیت استفاده می کنند و برخی دیگر از مواد نامرغوب یا کیفیت متوسط تر. قطعا قیمت مواد اولیه تولید هات چاکلت نقش مهمی در قیمت هات چاکلت فله ای ایفا می کند که باید در خرید محصول خود نهایت دقت را بکار ببرید. و قبل از خرید هات چاکلت این سوال را از خود بپرسید: کیفیت هات چاکلت برای من مهم است یا قیمت آن؟

کد کالا شرح کالا حجم سفارش قیمت مصرف کننده قیمت عمده هر کیلو
۱۰۰۰ هات چاکلت فله ۱۰ kg ۴۳۰۰۰۰۰
۱۰۰۰ هات چاکلت فله ۲۰ kg ۴۱۰۰۰۰۰
۱۰۰۰ هات چاکلت فله ۵۰۰ kg ۳۹۰۰۰۰
۱۰۰۰ هات چاکلت فله ۵۰۰ کیلوگرم به بالا تماس بگیرید

چگونه می توان از بهداشت آن اطمینان یافت؟

همه برندهای تولید کننده هات چاکلت دارای مجوز واردات می باشند. لذا لیبل و مجوز بسته بندی و حتی سیب سلامت را تنها تعدادی از برندهای تولید کننده دارا می باشند. اما همانطور که در بالا بیان شد مجوز واردات پودرهای هات چاکلت را اکثر برندها دارند.

امتیاز
5,0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 3 (2 امتیاز)
مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه محصولات کافی میکس , کاپوچینو و هات چاکلت>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<
0

دیدگاهتان را بنویسید