مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه محصولات کافی میکس , کاپوچینو و هات چاکلت>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

نسکافه گلد و قیمت برزیل آن

نسکافه چیست؟نسکافه گلد چیست؟موارد مصرف نسکافهقیمت نسکافه گلد برزیل
نسکافه گلد بزریل

نسکافه گلد دارای انواع برزیل، اکوادور و هند می باشد. انواع نسکافه با بهترین قیمت در بازارهای داخلی خرید و فروش می گردد. قهوه فوری در بین نوشیدنی های داغ در کشورهای بسیاری مرسوم شده است. قیمت نسکافه گلد برزیل در ایران چند است؟

نسکافه چیست؟

نسکافه در واقع همان قهوه فوری می‌باشد. قهوه فوری از عطر و طعم بی نظیری برخوردار است. قهوه فوری، قهوه آماده یا همان پودر قهوه یک نوشیدنی داغ و پرطرفدار است. این نوشیدنی های داغ از دانه های قهوه به عمل آمده اند.

اولین برند تولید نسکافه در دنیا توسط شرکت نستله انجام شده است. قهوه فوری یا همان نسکافه با نام تجاری کلاسیک، گلد و پودری به بازار عرضه شده است.

نسکافه گلد چیست؟

تفاوت نسکافه گلد با دیگر انواع نسکافه به روش فراوری آن برمی‌گردد. نسکافه گلد در واقع به روش حرارتی و انجماد خشک می شود. این روش سبب حفظ عطر و طعم نسکافه شده است. نسکافه های گلد طعمی ملایم تر نسبت به دیگر انواع نسکافه دارند.

قهوه های فوری گلد در کارتون های ۲۰ کیلوگرمی از برندهای تجاری مختلف خرید و فروش می گردند. می توان به کشورهایی همچون هند و لهستان، اکوادور و حتی ایران اشاره کرد که بیشترین فروش در این کشورها انجام می شود.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه محصولات کافی میکس , کاپوچینو و هات چاکلت>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

موارد مصرف نسکافه

نسکافه علاوه بر مصرف خانگی موارد مصرف فراوانی در صنعت مواد غذایی دارد. قهوه فوری در تولید انواع آیس کافی، کاپوچینو، کافی میکس، کیک و کلوچه، بستنی، نان و شیرینی و … مصرف بالایی دارد.

قیمت نسکافه گلد برزیل

قیمت نسکافه گلد در ایران حدود ۹۰ تا ۱۲۰ هزار تومان خرید و فروش می گردد. لذا همیشه حجم سفارش بر قیمت محصول تاثیر گذار است. چنانچه نسکافه را در حجم های پایین نیاز داشته باشید، با قیمت مصرف کننده می توانید خرید کنید.

امکان استفاده از قیمت عمده برای پخش کنندگان و عمده فروشان در سراسر کشور وجود دارد. چنانچه قصد خرید نسکافه گلد به صورت خرد و عمده داشته باشید می توانید از طریق یکی از راه های ارتباطی این سایت اقدام نمایید.

ذکر منبع: www.bestdrinks.ir

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه محصولات کافی میکس , کاپوچینو و هات چاکلت>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<