مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه محصولات کافی میکس , کاپوچینو و هات چاکلت>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

پخش کننده هات چاکلت دارک نیوشا

همانطور که می دانید هات چاکلت های دارک و تلخ از آنجا که از کالری بسیار کمی برخوردارند، چاق کننده نمی باشند. حتی میل افراد را نسبت به شیرینی جات و آبنبات ها کاهش خواهند داد، دلیل این موضوع از آنجا سرچشمه می‌گیرد که پروتئین موجود در هات چاکلت های تلخ سبب از بین بردن اشتهای کاذب می گردد.
مصرف منظم هات چاکلت های دارک نیوشا بهترین گزینه برای کالری سوزی و چربی سوزی در بدن می باشد و در کنار این عملکرد در فصول سرد سال می توان از نوشیدنی های دلچسب لذت برد.
ویژگی های هات چاکلت دارک نیوشا کاهش وزن، کالری سوزی، کاهش افسردگی، تقویت عملکرد مغز و انرژی زا بودنشان را می توان نام برد.
چنانچه بخواهیم به خواص هات چاکلت های دارک اشاره کنیم برجسته ترین آن را می توان آنتی اکسیدان موجود در شکلات داغ نام برد. چرا که خود شکلات از آنتی اکسیدان بسیار بالایی برخوردار است و در هات چاکلت ها با داغ شدن آن این خاصیت دوچندان خواهد شد و این آنتی اکسیدان حدود ۵ برابر انواع چای های سبز و سفید نیز باشد.
انواع محصولات نیوشا را حتی از پخش کننده ها و فروشگاههای مجاز در سطح کشور نمی توان تهیه نمود و تنها راه خرید آن از طریق مشاوران شرکت نیوشانیک صورت می‌گیرد.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه محصولات کافی میکس , کاپوچینو و هات چاکلت>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<
0

دیدگاهتان را بنویسید